Referencje

 

Dyrekcja Compart Medical Systems s.c. bardzo pozytywnie ocenia współpracę z jednostką certyfikującą TÜV NORD Polska Sp. z o.o. przy certyfikacji systemu zarządzania jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 13485 oraz certyfikacji naszych wyrobów medycznych zgodnie z wymaganiami dyrektywy 93/42/EEC i z pełnym przekonaniem poleca tę jednostkę certyfikującą wszystkim zainteresowanym.
TÜV NORD Polska jest znaną, w kraju i za granicą, jednostką certyfikującą posiadającą wieloletnie doświadczenie, ukierunkowaną na klienta, co czyni ją kompetentnym partnerem w zakresie certyfikacji systemów. Organizowanie przez TÜV NORD Polska comiesięcznych spotkań – Czwartków Jakości jest wyrazem dbałości o stały kontakt z klientem.
Firma TÜV NORD Polska posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę, przygotowaną merytorycznie do wykonywania powierzonych zadań. Chcemy podkreślić profesjonalizm tej firmy i rzetelność w realizacji zadań.

Compart Medical Systems s.c.

 

 

Z przyjemnością rekomendujemy firmę TUV NORD Polska sp. z o.o., która wykonywała w naszej firmie usługę certyfikacji wyrobu medycznego oraz certyfikacji systemu zarządzania jakością.Pracownicy Firmy wykazali się profesjonalnym i fachowym podejściem do wykonywanego zadania , charakteryzowała ich również dobra komunikatywność oraz terminowość wykonywanych prac. Nasza współpraca układała siębardzo pomyślnie i możemy polecićusługi Firmy TUV NORD Polska Sp. z o.o. w zakresie certyfikacji wyrobów oraz systemu zarządzania, jakością.

InfoSCAN Sp. z o.o.

 

 

Wprowadzenie Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z normą PN-EN ISO 13485:2005 oraz certyfikacja naszych wyrobów na zgodność z Dyrektywą 93/42/EEC to przełomowe decyzje w historii naszej firmy. Wybór odpowiednich partnerów w tym obszarze jest niezwykle istotnym elementem ,w znacznym stopniu przesądzającym o możliwości dalszego rozwoju.

Współpraca z TUV NORD Polska Sp . z o . o. układa się bardzo pomyślnie od samego początku. Profesjonalne podejście zespołu TUV NORD Polska Sp . z o. o . do prowadzonych działań, a także szybkość i łatwość kontaktu, to najważniejsze czynniki decydujące o wysokim stopniu naszego zadowo lenia z dotychczasowej współpracy .
z pełnym przekonaniem polecamy korzystanie z usług TUV Nord Polska Sp. z o.o.

 Medical Brokers

 

 

W imieniu firmy Alstor Sp.j. składamy podziękowanie firmie TUV Nord Polska Sp.z o.o. za profesjonalne i sprawne przeprowadzenie audytów. Państwa audytorzy stwierdzili zgodność naszego systemu zarządzania z wymaganiami, co zostało potwierdzone certyfikatami zgodności ze standardami ISO 9001 i ISO 13485 w zakresie:„Serwis,  instalacje i kalibracje urządzeń informatycznych oraz szkolenia dla użytkowników". Wielkie uznanie budził w nas profesjonalizm pracowników Waszej firmy na każdym etapie  współpracy. Szczególne uznanie chcemy wyrazić panu Kornelowi Lukaszczykowi za indywidualne podejście do specyfiki pracy w naszej firmie oraz za wyjątkowo sprawne i intensywne przeprowadzenie audytów.

 Alstor Sp.j.

 

 

Z przyjemnością rekomentujemy firmę TUV NORD Polska Sp. z o.o., która po raz kolejny wykonywała w naszej firmie usługę certyfikacji. Firma nasza jest producentem sprzętu medycznego, który wymaga szczególnej dbałości o jakość i bezpieczeństwo. Nadzór prowadzony przez firmę TUV Nord poprzez certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001, ISO13485,  a od niedawna również certyfikację wyrobów na zgodność z dyrektywą 93/42/EEC zwiękasza nasze poczucie, że postępujemy prawidłowo i uczula nas na wszelkie problemy.

Pracownicy TUV Nord wykazują się profesjonalizmem i fachowym podejściem do wykonywanego zadania. Należy podkreślić wzorową komunikatywnosć oraz terminowość wykonanych prac. Nasza współpraca przebiega pomyślnie i dlatego możemy polecić usługi Firmy TUV NORD Polska Sp.z o.o. w zakresie certyfikacji wyrobów oraz systemu zarządzania jakością.

Revita

 

 

Firma TUV NORD Polska Sp.z o.o. wykonała w naszej firmie usługę certyfikacji naszego Systemu Zarządzania Jakością oraz certyfikację wyrobów na zgodność z dyrektywą 93/42/EEC. Nasza współpraca układała się bardzo pomyślnie. Rekomendujemy TUV NORD Polska, nie tylko jako firmę audytorską o wysokich standardach, ale również jako kompetentnego partnera do realizacji szkoleń z zakresu zarządzania jakością oraz z przepisów dotyczących wyrobów medycznych.

Poldent Sp z o.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 


Strefa klienta

Witaj nieznajomy, Zaloguj się »


Kontakt

Małgorzata Chynowska Product Manager +48 22 276 37 97 +48 601 552 498 Tel. komórkowy m.chynowska tuv-nord.pl
Kornel Lukaszczyk Kierownik Jednostki Notyfikowanej nr 2274 +48 32 786 46 45 +48 693 620 824 Tel. komórkowy k.lukaszczyk