O nas

Dział Certyfikacji Wyrobów Medycznych tworzą ludzie z pasją. Dzięki różnorodnemu doświadczeniu w zakresie kontroli jakości, certyfikacji, projektowania wyrobów medycznych, szkoleń oraz obsługi klientów kluczowych i strategicznych tworzymy, zgrany i dynamiczny zespół. Z prawdziwą przyjemnością oddajemy się swoim zawodowym obowiązkom i wspierajamy rozwój oraz pozycję biznesową naszych klientów.

 

Kornel Lukaszczyk

Z zamiłowania i zawodu jest inżynierem elektronikiem. Z zawodu również informatykiem. Absolwentem Politechniki Śląskiej, Wydziału Automatyki Elektroniki i Informatyki. Skończył specjalizację Elektronika Biomedyczna, która zdeterminowała jago dalszą drogę zawodową. Przez pierwsze trzy lata pracował jako kostruktor elektronicznej aparatury medycznej do diagnostyki elektrokardiograficznej. Był konstruktorem nowatorskiego systemu do bezprzewodowego nadzoru EKG pacjentów zagrożonych zawałem serca MOBICARD. Jednocześnie zajmował się jakością wyrobów medycznych, biorąc udział w przygotowaniu zakładu do certyfikacji systemu zarządzania jakością, zgodnym z EN 13485, MDD. Z firmą TÜV NORD związany jest od 2003r. Obecnie pełni funkcję auditora w obszarze wyrobów medycznych, według EN ISO 13485 i dyrektywy 93/42/EEC (MDD). Jest kierownikiem jednostki notyfikowanej 2274. W związku z obszarem swoich zainteresowań jak i doświadczeń zawodowych jest autorem i wykładowcą dla szkoleń z dziedziny jakości systemów i wyrobów medycznych.

 

Małgorzata Chynowska

Jako Product Manager w dziale Certyfikacji Wyrobów Medycznych odpowiedzialna jest za utrzymywanie kontaktów z obecnymi i potencjalnymi klientami, negocjacje, a także za rozwój produktów jakimi są certyfikacja i szkolenia z zakresu wyrobów medycznych. Wraz z pozostałymi członkami działu odpowiada za współpracę międzynarodową i relacje z partnerami biznesowymi z całego świata. Obecnie wykorzystywane umiejętności zdobywała współpracując i utrzymując długofalowe relacje z klientami biznesowymi, strategicznymi i instytucjami publicznymi. Jej zamiłowanie do prowadzenia szkoleń i warsztatów jest elementem wspierającym działalność zespołu.

 

 

Jowita Juźwiak

Jest absolwentką Politechniki Śląskiej. Ukończyła inżynierię biomedyczną, która jest interdyscyplinarną dziedziną wiedzy, łączącą nauki techniczne, medyczne i biologiczne w specjalności  inżynieria wytwarzania implantów, sprzętu szpitalnego i rehabilitacyjnego. Z pasją oddaje się tematom certyfikacji wyrobów medycznych, o których zdobyła szeroką wiedzę podczas 5 letniego toku studiów. Odbywała praktyki w Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi w Zabrzu w Pracowni Sztucznego Serca, w ramach których prowadziła badania biokompatybilności biomateriałów oraz uczestniczyła w eksperymentach na zwierzętach. Podczas praktyki w firmie BHH Mikromed pogłębiła wiedzę i umiejętności w zakresie zgodności implantów w chirurgii kostnej z dyrektywą 93/42/EEC i certyfikacji systemu zarządzania jakością według EN ISO 13485, podnosząc swoje kwalifikacje. Umiejętności i kompetencje zawodowe stale rozwija poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach. Zamiłowanie do dociekań naukowych realizuje, uczestnicząc w audytach jako ekspert techniczny, zarówno w dziedzinie aktywnych jak i nieaktywnych wyrobów medycznych.


Strefa klienta

Witaj nieznajomy, Zaloguj się »


Kontakt

Małgorzata Chynowska Product Manager +48 22 276 37 97 +48 601 552 498 Tel. komórkowy m.chynowska tuv-nord.pl
Kornel Lukaszczyk Kierownik Jednostki Notyfikowanej nr 2274 +48 32 786 46 45 +48 693 620 824 Tel. komórkowy k.lukaszczyk